NOVINKY

arr3Čas platnosti overenia bytových vodomerov sa zjednotil na 5 rokov05. 08. 2019 - ista Slovakia, s. r. o. Bytové vodomery na teplú aj studenú vodu, namontované po 1.... arr3Rekonštruovať starý výťah alebo vymeniť za nový?Rekonštruovať starý výťah alebo vymeniť za nový?   Napriek odporúčaniu podľa normy STN EN 81-80,... arr3Nenechávajte zlodejom signál o vašej neprítomnostiNiekedy nedokážu návšteve zlodejov zabrániť ani rôzne bezpečnostné systémy, dvere a zámky, pokiaľ... arr3Novela zákona o vlastníctve bytov viac komplikuje ako riešiNovela zákona o vlastníctve bytov viac komplikuje ako rieši... arr3Kto je zodpovedný za prevádzku výťahuPri výťahoch v prevádzke nainštalovaných v bytových domoch v spoluvlastníctve sú spoluvlastníci...

KONTAKTY

BYTHOS správa bytov s.r.o.
Slovenských partizánov 1131/51
017 01, Považská Bystrica
tel: +421 907 163 472
bythospb@bythospb.sk

ANKETA

Ktoré preferencie u Vás rozhodujú pri zmene správcu ?

cena 38% spokojnosť zákazníkov 21% služby 22% dostupnosť kancelárie 19%

slide /fotky23189/slider/ponuka-2020.jpg
 
Vitajte na stránke správcu BYTHOS správa bytov

BYTHOS správa bytov s. r. o. má viac ako 20-ročné skúsenosti so správou bytov v meste Považská Bystrica (najskôr na základe živnostenského oprávnenia). Sme moderná zákaznícky orientovaná spoločnosť. Etablujeme vo všetkých segmentoch trhu od vykonávania správy nehnuteľností cez služby spojené s užívaním bytov a nebytových priestoroch. Zabezpečujeme všetky služby preventívnej povahy, ako je sledovanie prevádzkyschopnosti zariadení objektov, riadenie údržby a opráv, plánovanie investičných zámerov a vyhodnocovanie rentability nákladov.

Naším hlavným cieľom je odbremeniť klientov od všetkých starostí týkajúcich sa ich nehnuteľností a problémov s tým súvisiacich. Sústreďujeme svoju pozornosť na jej užívateľa, ktorý vyžaduje, aby budova fungovala k jeho plnej spokojnosti.

 

logo

 

 

ZjE2Y